fbpx

Innopan Tech Kft.

PIR hőszigetelő termékeket valamint légtechnikai rendszereket gyártó cég megnövekedett feladatainak ellátása érdekében új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Regionális képviselő

Közép és Dél-Dunántúl régióra

Elsősorban építőipari termékek értékesítésében jártas személyek jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, piaci pozíció erősítése
  • Kapcsolattartás kivitelezőkkel, építészekkel, új partnerekkel, kereskedőkkel
  • Új partnerek felkutatása
  • Műszaki kérdésekben szaktanácsadás
  • Árajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszámolók készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • középfokú végzettség (építő és / vagy építész technikus)
  • Több éves üzletkötői tapasztalat
  • Építőipari kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata

Előny:

  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Dunántúli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű (személyautó), mobiltelefon, laptop
  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés esetén küldje el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az m.szabina@econext.hu címre.

Jelenleg nincs nyitott pozíciónk.